• Organizujemy lub współorganizujemy wiele imprez i uroczystości szkolnych.

Na początku roku szkolnego zgodnie z tradycją naszej szkoły organizujemy dla naszych pierwszoklasistów Juwenalia szkolne. Oprócz ciekawych gier i konkursów dla pierwszaków, na wszystkich uczniów czeka dyskoteka szkolna.

Organizujemy również w okresie przedświątecznym Mikołajkowy Koncert Charytatywny (od 2012 roku). Pieniądze z koncertu przeznaczamy na pomoc w leczeniu chorych dzieci lub młodzieży z naszych okolic.

Karnawał to czas na kolejną dyskotekę w naszej szkole – zapraszamy!

Dzień charytatywnego ciastka, który organizujemy od 2014 roku cieszy się wielką popularnością. Każda klasa przygotowuje przynajmniej jeden wypiek, a wszystkie pyszności sprzedawane są w czasie przerw międzylekcyjnych. Dochód przeznaczamy na pomoc w leczeniu uczniów z naszej szkoły.

Poczta walentynkowa i turniej piłki siatkowej to atrakcje, które czekają Was w Święto Zakochanych – Walentynki.

Angażujemy się w obchody pierwszego Dnia Wiosny, a także w Dni Otwarte naszej szkoły.

Nasze działania możecie śledzić również na tablicy ogłoszeniowej „Kącik RSU” na środkowym korytarzu naszej szkoły.