• Rok szkolny 2021/2022 to czas zmian również w Radzie Samorządu Uczniowskiego. „Stara Gwardia” opuściła mury naszej szacownej Alma Mater, a jej miejsce zajął „Powiew Świeżości”.

Pamiętajcie, że RSU to Wasz głos we wszystkich sprawach związanych z funkcjonowaniem społeczności uczniowskiej. Do nich możecie zgłaszać się w związku z nurtującymi Was problemami i ciekawymi inicjatywami. Aby ułatwić Wam kontakt z nami prezentujemy się osobiście :-))

Piotr Koper, Cezary Sobotka, Julia Czaplicka, Dorota Mystkowska, Ewa Gałązka, Kinga Borzymowska, Joanna Burkacka

Gabriel Krajewski, Alicja Kołakowska, Katarzyna Sołtys, Zuzanna Filipowicz, Natalia Tyszka, Oliwia Szczepańska

Opiekun RSU: Krzysztof Załęski