• Zjazd Absolwentów-aktualności

• Film ze Zjazdu

W sekretariacie Liceum można odbierać film ze Zjazdu Absolwentów.

Godziny pracy sekretariatu:

27.12.2013: 9.00-15.00,

30,31.12.2013 od 9.00 do 16.00,

od 2 stycznia 2014 od 8.00 do 16.00

PODZIĘKOWANIA

Serdeczne dziękujemy panu Zenonowi Szczepankowskiemu, Staroście  Przasnyskiemu. Ukłony kierujemy również w stronę Burmistrza Przasnysza – pana Waldemara Trochimiuka i pani Wiesławy Krawczyk – radnej sejmiku województwa mazowieckiego.

Pięknie dziękujemy za mądrą obecność w życiu  Naszej Szkoły   pani Teresie Michalak  z Delegatury Kuratorium Oświatowego w Ostrołęce.

Słowa wdzięczności kierujemy w stronę Księdza Kanonika Tadeusza Niestępskiego, który   z wielkim zaangażowaniem  włączył się w przygotowanie uroczystości.

Nasza uroczystość nie odbyłaby się bez wsparcia sponsorów. Serdecznie dziękujemy pani Alicji Durskiej – prezesowi Zarządu Banku Spółdzielczego w Przasnyszu, pani Aleksandrze Wiśnickiej – prezesowi Zarządu Banku Spółdzielczego w Chorzelach, panu Januszowi Oleksiakowowi – prezesowi  PSB w Ciechanowie Odział w Przasnyszu, panu Konradowi Smolińskiemu – prezesowi Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Mazowsze w Chorzelach, panu Stanisławowi Czarzastemu z Nadleśnictwa Przasnysz, panu Januszowi Florczakowi z hurtowni „Ania” oraz pani Jolancie Kaczorek – Cukiernia „Kaczorek”. Ukłony kierujemy również w stronę pana Zbigniewa Sztuca, wiceprzewodniczącego Rady Miasta Przasnysz oraz pana Krzysztofa Bieńkowskiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego.

Dziękujemy serdecznie członkom Komitetu Organizacyjnego Zjazdu z  przewodniczącym  panem Jackiem  Glinką oraz proboszczowi  Parafii Farnej ks. Andrzejowi Maciejewskiemu. Za pomoc w przygotowaniu Koleżeńskiego Zjazdu Absolwentów dziękujemy pięknie pani Sabinie Olszak, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2, pani Agnieszce Brykner – kierownikowi Muzeum Historycznego w Przasnyszu, panu Michałowi Wiśnickiemu – prezesowi Towarzystwa Przyjaciół Chorzel, panu Piotrowi Kaszubowskiemu  - prezesowi Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej, panu Krzysztofowi Gadomskiemu – dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury.

Serdecznie dziękujemy również zarządom instytucji, zakładów funkcjonujących na terenie  miasta – szczególnie pani Elżbiecie Sosnowskiej – prezesowi zarządu Fundacji Scalam  i panu Kazimierzowi Ulatowskiemu – dyrektorowi ABB w Przasnyszu, pani Zofii Kalińskiej,  właścicielom i pracownikom restauracji Millenium, panu Rafałowi Olewniczak („Kropek”). Ukłony kierujemy również w stronę pani Barbary Długokęckiej – przewodniczącej NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty w Przasnyszu oraz pani Barbary Żarneckiej – prezesa zarządu oddziału powiatowego ZNP. Dziękujemy również panu Tomaszowi Bartosiewiczowi, prezesowi zarządu Fundacji Przasnyskie Liceum oraz znakomitym muzykom Przasnyskiej Kapeli Podwórkowej.

Dziękujemy serdecznie panu Mariuszowi Polakowskiemu i wszystkim aktorom spektaklu „Nasza buda kochana”.

Dzięki Państwa życzliwości, sympatii i rzetelnej, społecznej pracy mogliśmy przeżyć niezapomniane chwile –  tegoroczny  Koleżeński Zjazd Absolwentów na długo zapadnie w naszą pamięć.

PROGRAM ZJAZDU ABSOLWENTÓW

Program_Zjazdu.docx

LISTA UCZESTNIKÓW ZJAZDU ABSOLWENTÓW

LISTA_UCZESTNIKOW_ZJAZDU_ABSOLWENTOW.pdf

LISTA UCZESTNIKÓW BALU ABSOLWENTA

LISTA_UCZESTNIKOW_BALU_ABSOLWENTOW.pdf

Szanowny Absolwencie! Koleżanki i Koledzy!

W bieżącym roku obchodzimy 90. rocznicę powstania naszego Liceum. Kulminacyjnym wydarzeniem będzie Zjazd Absolwentów, Nasz Zjazd. Został on zaplanowany na 12–13 października 2013 roku, w święto naszego patrona, Komisji Edukacji Narodowej. Już dziś zarezerwuj sobie czas na to wydarzenie.

Odwiedzaj systematycznie niniejszą stronę. Znajdziesz tu wszelkie informacje dotyczące Zjazdu oraz innych okolicznościowych wydarzeń przewidzianych dla uczczenia jubileuszu szkoły

Wykaz miejsc noclegowych dostępnych podczas zjazdu w internacie ZSMP w Przasnyszu

wykaz_miejsc_noclegowych.pdf

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy na uroczystość, a także skrócony program obchodów:

formularz_zgloszenia.doc

Program_obchodow.doc

Komitet Organizacyjny zapewnia catering dla uczestników Zjazdu Absolwentów w dniu 12 października. Catering zostanie przygotowany przez ZSP w Przasnyszu.

Poniżej zamieszczone są wykresy przedstawiające strukturę uczestników zjadu według rocznika i miejsca zamieszkania oraz wzór plakietki, którą każdy uczestnik zjazdu otrzyma.

STRUKTURA UCZESTNIKÓW ZJAZDU WEDŁUG ROCZNIKA MATURY

STRUKTURA UCZESTNIKÓW ZJAZDU WEDŁUG MIEJSCA ZAMIESZKANIA